Merkez: +90 212 549 47 27 - Çorlu: +90 282 502 90 26
Avrasya Paslanmaz

Hakkımızda

AVRASYA PASLANMAZ SAN.TİC.LTD.ŞTİ, deneyimli, araştırmacı ve yenilikçi yapısı, değerlerine bağlılığı, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun teknik çözümler getirme yaklaşımı, ekonomik ve optimum çözüm üretme titizliği ile yatırımlarınız için anahtar teslimi üretim ve imalat hizmetleri vermektedir.

Bunların yanı sıra diğer sektör ve kuruluşların özel çalışma ve projelerinde, çözüm ortağı alanında ise kurum ve kuruluşların tek adreste imalat süreçlerini çözümlediği, alanında lider kuruluşlardan biri olan işletmemizin yapmış olduğu projeler ve hassasiyet gerektiren işlerin referansları için satış pazarlama ve proje yönetimi departmanımızdan referans bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz;

Türkiye’nin coğrafi konumunu, insan kaynağını ve bilgi birikimini değerlendirerek, paslanmaz çelik tedariki konusunda, dünyanın tercih ettiği öncü bir marka olmak.

Misyonumuz;

Hizmet anlayışının fark yarattığı ve hızlı çözüm bekleyen uluslararası paslanmaz çelik sektörüne, hız, kalite ve iyi servis sunarak, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak.